Pc 3000 Express کلینیک هارد IHB

PC3000 یک نرم افزار و سخت افزار تعمیر و بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال،اینترنال و مموری ،ساخت شرکت ACE LABORATORY می باشد که بهترین،به روزترین و تخصصی ترین ابزار عیب یابی،بازیابی و تعمیرات ساخته دست بشر تا کنون می باشد.
برای آشنایی بیشتر میتوانید به سایت تولید کننده این ابزار به آدرس www.acelaboratory.com مراجعه کنید
توجه داشته باشید که کلینیک هارد IHB تحت لیسانس کامل به همراه طی مدارج آموزشی وتعمیراتی تخصصی از این سایت می باشد.
PC3000 ساخت کشور روسیه و تحت لیسانس سایت ACE LABORATORY ابزاریست تخصصی که در ۱۰۷ کشور در جهان جهت امور تخصصی تعمیرات و بازیابی هارد مورد استفاده قرار می گیرد که این خود گواهی بر تخصص و حرفه ای بودن این دستگاه دارد.
این دستگاه بدین دلیل سخت افزاری نامیده می شود چون قابلیت دسترسی به قطعات سخت افزاری هارد را دارا می باشد و می تواند قطعاتی مانند موتور و هد و سکتور های هارد را کنترل نماید.به عنوان مثال برداشتن و از کار انداختن نرم افزاری هد توسط PC3000 مانند برداشتن سخت افزاری هد می باشد.
کلینیک هارد IHB مجهز به PC3000 ساخت کشور روسیه برای امور تخصصی هارد می باشد.
نکته بسیارمهم اینست که داشتن این ابزار توسط هر شخصی دلیلی بر بهتر بازیابی و تعمیر کردن هارد نیست و عدم داشتن تجربه،مهارت و اطلاعات کافی در هنگام کار کردن با این دستگاه تخصصی باعث می گردد که هارد شما دچار مشکلات جبران ناپذیری گردد ، بنابراین بسیار محتاط باشید و اطمینان حاصل کنید که شخصی که روی هارد شما کار میکند چقدر تبحر در کار و تخصص دستگاه روسیه PC3000 دارد .کلینیک هارد IHB اطمینان کامل در زمینه تبحر،تجربه و مهارت کامل در کارکرد با این دستگاه تخصصی را به شما تضمین می دهد.
نرم افزار تعمیر به منظور ترمیم و ریکاوری و بازیابی اطلاعات هارد دیسک و مشکلات ماژولی بی شک نرم افزار و سخت افزار PC3000 روسیه میباشد و PC3000 چینی ، توان سخت افزاری،کفایت و کیفیت کاری و نتیجه کاری حرفه ای را به هیچ عنوان ارایه نمی دهد .